• +90 342 360 82 22
 • info@unitedsolar.com.tr
 • Proje Geliştirme

  Proje Geliştirme

  United Solar güneş enerjisi konusunda yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. Firmamız yatırımcılar için, Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali (GES) uygulamaları için uygun arazinin belirlenmesi, projenin planlanması, şebekeye bağlantı analizlerinin yapılması ve gerekli yasal izinlerin alınması hizmetlerini vermektedir.Talebiniz doğrultusunda projenizi oluşturarak, yapacağımız çalışmalar ışığında ihtiyacınızı en verimli ve tasarruflu şekilde karşılayacak sistemi tasarlayabiliriz. Gerçekleştirdiğimiz bu fizibilite çalışması sonucu böyle bir yatırım öncesinde aklınıza takılan her türlü teknik ve idari sorulara doğru cevapları bulabilirsiniz.

 • Mühendislik, Tedarik ve Montaj

  Mühendislik, Tedarik ve Montaj

  United Solar, uzman ekibiyle GES uygulamaları için proje yönetimi yapmaktadır. Santralin tasarlanması aşamasındaki mühendislik hizmetinden, santralde kullanılacak ürünlerin tedariğine ve sistemin montajına kadar anahtar teslimi hizmet vermektedir. Yatırımcılarımıza en uygun ve kaliteli çözümü sunabilmek için sektörün önde gelen üretici firmaları ile çalışmaktayız. Yapılması düşünülen yapı veya tesis için gerekli tüm malzemelerin teknik satın alma, malzeme ve ekipman sevkiyatı, depolama işleminin yapılması, malzemelerin yerinde montajı ve devreye alınması, gerekli tüm ekipmanın kontrolü yapılarak teste tabi tutulması gibi hizmetleri mevcut iş programına ve yatırımcı istekleri doğrultusuna uygun şekilde yerine getirir.

 • Bakım

  Bakım

  Fotovoltaik bir enerji santralinin kurulumu iyi bir deneyim gerektirmektedir. United Solar, iş birliğinin kurulum tamamlandıktan sonra da devam etmesi gerektiğine inanır, yatırımdan yıllar boyunca sürdürülebilir bir geri dönüş alabilmek için bakım – onarım konusunda çözüm odaklı bir iş anlayışı sağlar. Yatırımın ömrü boyunca verimliliğini yitirmemesi için yapılan Bakım Sözleşmeleri kapsamında yüksek kalitede ve kapsamlı bakım – onarım hizmeti de vermektedir.

 • Telefon:
  +90 342 360 82 22

 • Gazi mahallesi, Karacaoglan caddesi NO:32, 27060 Sehitkamil, Gaziantep/Turkiye

 • E-mail:
  info@unitedsolar.com.tr

© Copyright 2015